SHIMANO XTR SM-BB94-41A 92/89.5mm HOLLOWTECH PRESSFIT ORTA GÖBEK
1,891.75TL
Havale Fiyatı: 1,702.58TL
TA12948
Renk Siyah
Ödəniş Seçimləri
1,891.75TL
Renk Siyah
Məhsul Təsviri
- SM BB91-41A dan 18.5 gram daha hafif
- Pürüzsüz rotasyon
Özellikler:
Kullanım alanı: MTB
Malzeme: Plastik
Bağlantı Tipi: Pressfit (41x24 mm)
Çapı: 41 mm
Genişlik: 89,5-92 mm
Teknoloji: HOLLOWTECH II
Üretici kodu: ISMBB9441A
Uyumluluk:
- XTR FC-M980
- XTR FC-M985
- XTR FC-M9000
- XTR FC-M9020
Teknoloji:
Orta göbek milinin ve rulmanların 24mm çapında olması ,önemli ölçüde sertlik, mukavemet, ağırlık ve dönme verimliliğini etkiler.
Marka: Shimano
Shimano grubu ME: XTR
Shimano modeli kodu: SMBB94-41A
BB-birimi uzunluğu: 89,5mm