SHIMANO DURA ACE WH-R9270-C60-TL 12 VİTES KARBON DİSK FREN JANT SETİ
187,565.00TL
Havale Fiyatı: 168,808.50TL
TA98328
Renk Siyah
Ödəniş Seçimləri
187,565.00TL
Renk Siyah
Məhsul Təsviri
Shimano WH-R9270 tekerlek takımı, 60 mm yüksek karbon jantlara sahiptir ve Center Lock disk frenli Dura-Ace R9200 yol bisikleti grup setiniz için mükemmel bir tamamlayıcıdır. Direct-Engagement alüminyum freehub, artırılmış sürücü verimliliği sağlar ve yalnızca 12 vitesli kasetlerle uyumludur. Tubeless yüksek performanslı model, düşük ağırlık ve aerodinamiği optimum şekilde birleştiren çok yönlü bir modeldir. Jantlar, 32 mm genişliğe kadar lastikler için 21 mm çene genişliğine sahiptir ve rüzgar tünelinde test edilmiş D2 tasarımına sahiptir. Her biri, kol gerginliğini dengelemek için arka tekerlekte kullanılan özel bir bağcık deseni ile 24 adet çift uçlu paslanmaz çelik tel ile donatıldı. Tekerleklerin merkezinde, daha fazla burulma direnci için E-Thru teknolojisine sahip 12 mm dingil göbeklerini döndürün. Paslanmaz çelik konik yataklar dayanıklıdır ve bakımı kolaydır.
Genel Özellikler:
- aerodinamik ve hafifliğin mükemmel sembiyozuna sahip tubeless uyumlu çok yönlü
- rüzgar tünelinde test edilen düz aerodinamik D2 profili
- gerilimleri telafi etmek için 2:1 bağcıklı arka tekerlek
- sadece 12 vitesli kasetlerle uyumlu
- angajmanlı freehub arttırılmış sertlik için mekanizma
- paslanmaz çelik bilyalı rulmanlar, CBN ince işlenmiş, temas contaları
- alüminyum akslar
- lake jantlar, anodize edilmiş göbek gövdesi
Özellikler:
Uygulama: Yol, Triatlon ve Zamana karşı
Tekerlek Boyutu: 28"
Lastik Tipi: kattığı lastik
Tel Sayısı: 24
Fren Tipi: Merkezi Kilit Diski
Tubeless Sistem: TL/UST
Teknik Bilgi - Jant:
Jant Flanşı: kancalı
Tip: D2
Boyutlar (ETRTO): 21-622
İç Genişlik: 21 mm
Dış Genişlik: 28 mm
Derinlik: 60 mm
Valf Deliği Çapı: SV / Presta (6,5 mm)
Jant Malzemesi: karbon (CFRP)
Teknik Bilgiler - Ön Göbek:
Kilit Somunu Üzeri Boyut: 12 x 100 mm dingil
Rulmanlar: çanak ve koni
Gövde Malzemesi: alüminyum
Teknik Bilgi - Arka Göbek:
Kilit Somunu Üzeri Boyut: 12 x 142 mm dingil üzerinden