SHIMANO 105 WH-RS710-TL-F12 R12 11/12 VİTES CENTER LOCK DISK FREN YOL JANT SETİ
98,037.50TL
Havale Fiyatı: 88,233.75TL
TA89657
Renk Siyah
Ödəniş Seçimləri
98,037.50TL
Renk Siyah
Məhsul Təsviri
Bu jantlar, Shimano serisindeki en uygun fiyatlı karbon yol jantlarıdır ve 46 mm yüksekliğe, 21 mm iç genişliğe ve hem 11 hem de 12 vitesli shimano kasetleriyle uyumlu bir serbest göbeğe sahiptir.
Çift için 1600 g'ın biraz üzerinde bir ağırlığa sahipler, 12 mm aks arası merkez kilit göbeklerine ve önde ve arkada 24 kola sahipler.
Özellikler:
  • Önde ve arkada 24 delik
  • Çift 1612 gram
  • Centerlock disk uyumlu
  • Bastırılmış estetik herhangi bir bisikleti tamamlayacak
  • Tubeless uyumlu
Genel Özellikler
Uygulama: Yol, Triatlon
Tekerlek Boyutu: 28" 700c
Lastik Tipi: iç lastik ve Tubeless uyumlu
Tel Sayısı: 24
Fren Tipi: Centerlock disk uyumlu
Tubeless Sistem: TL/UST
Jant Bilgisi:
Tip: D2
Jant Flanşı: kancalı
Boyutlar (ETRTO): 21-622
İç Genişlik: 21 mm
Dış Genişlik: 28 mm
Yükseklik: 46 mm
Valf Deliği Çapı: SV / Presta (6,5 mm)
Jant Malzemesi: karbon
Ön Göbek Bilgisi:
Kilit Somunu Üzeri Boyut: 12 x 100 mm dingil
Rulmanlar: çanak ve koni
Gövde Malzemesi: Alüminyum
Arka Göbek Bilgisi:
Kilit Somunu Üzeri Boyut: 12 x 142 mm dingil ile