VITTORIA LITE 700X28-42 FV KUTUSUZ İÇ LASTİK
343.85TL
Havale Fiyatı: 309.47TL
TA78446
Renk Siyah
Taksit Seçenekleri
343.85TL
Renk Siyah
Ürün Açıklaması
Kullanım alanı:City
Lastik Boyutu: 28/42x622 arası
Sibop: Fransız/Presta/İğne
Sibop Uzunluğu:42mm
Ağırlık:  165gr
Özellikler:
Yüksek kaliteli butilden üretilmiştir
Üstün dayanıklılık
Ekstra uzun valf, standart bir pompanın kullanımıyla basit şişirme sağlar
48mm Vana uzunluğu
Hafif
Dişli vana
Siyah toz kapağı dahildir
Üretici Numarası: 48mm valf: 1TE00075
Sibop modeli bilgileri:
AV sibop:
- İsimler: AV sibop / Schrader valf / araba sibop
- Dış çap: 8.5 mm
DV sibop:
- İsimler: DV sibop / Dunlop valf / normal sibop(NV)
- Dış çap: 8.5 mm
FV sibop:
- İsimler : FV sibop / Presta valf / fransız vana / iğne sibop
- Dış Çap: 6.5mm
- Diğerleri: Tüm FV-valfli iç lastikler valf uzatma ile daha uzun sibop özelliğine dönüştürülebilir.
Teknoloji:
Teslimat kapsamı1 adet Vittoria Lite 700x28/42-622 İğne Sibop İç Lastik 48mm Kutusuz